• (216) 442 35 77 - 442 35 06
  • contact@maksbil.com
  •  Altayçeşme Mh. Öğretir Sk. No: 13/A Maltepe / İSTANBUL

Her tür amaca uygun model

İster Sadece internet için kullanın, ister yanlızca grafik çalışmalarınızı yapın, ister oyun oynayın, istersenizde Ofis uygulamalarınızı kullanın yada bunların hepsini bir arada yapmak isteyin. Yapmak istedikleriniz için tasarlanmış ürünlere ulaşmak artık çok kolay.

 

Etkileyici performans

En Son Nesil Intel® Core™ işlemcilere varan seçenekler ve Windows 8 ile işlerinizi daha erken ve daha verimli bir şekilde bitirin. Tüm Cihazlarınızdan kolay erişim ve veri iletişimi için İşletim sistemi bütünlüğünü sağlar ve verilerini senkronize eder.

 

Yerinde Destek

Yerinde destek servisleriyle, artan verimlilik ve güvenlikten, kısalan kapalı kalma sürelerinden yararlanın. Kuruluşunuza özgü gereksinimlere uyarlanmıştır.

 

Özenle geliştirilmiş tasarım.

Güzelden de öte. Corning® Gorilla® Glass, ve daha birçok malzemenin kullanımı ile bilikte makinede işlenmiş alüminyum ve karbon fiber kasa bir araya gelerek hem görsellik ile göz zevkinizi tatmin ederken hemde bilgisayarın performansını geliştiriyor.

 

Daha fazla eğlence için dokunmatik

Windows 8, dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmıştır. Akıcı yeni arayüz size tablet hissi yaşatırken güçlü bilgisayar özellikleri sunar. Sabah haberlerini okurken ekranı kaydırın ve dokunun. Hareketle resimleri yakınlaştırın ve uzaklaştırın. Yaptığınız her şey, isteğe bağlı dokunmatik ekranla daha da eğlenceli.

 

Uzun pil ömrü

İsteğe bağlı X hücreli pil sayesinde uçakta kendi filminizi izleyebilir, sunumunuzu hazırlayabilir ve en sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

 

Arkanıza yaslanın ve gösterinin tadını çıkarın

•Ekran seçenekleri: Fotoğraflar, videolar, filmler ve diğer resimler ile istediğiniz çözünürlük ve istediğiniz büyüklükte  ekranda gerçeğe yakın görüntüler sunar. 

•Grafik kartı seçenekleri: En son Nesil Intel® Core™ işlemciler ve güncellenmiş UMA grafik özellikleri sayesinde daha hızlı ve daha net videolar ve oyunlarla en iyi eğlence deneyimini yaşayın.

•HDMI 1.4 bağlantı noktası: Harici bir HDTV veya HD monitöre bağlayarak bilgisayarınızı ev sinema sisteminizin güç merkezi haline getirin.

•Optik sürücü: Tepsili optik sürücüye bir film takın ve film keyfinizi dışarıda da sürdürün.