• (216) 442 35 77 - 442 35 06
  • contact@maksbil.com
  •  Altayçeşme Mh. Öğretir Sk. No: 13/A Maltepe / İSTANBUL

İş sürekliliği ve Veri güvenliğinin sağlanabilmesi

İşletmenizin iş sürekliliğini sağlayan uygulamaların doğru konumlandırılmış bir sunucu üzerinde çalışması çok önemlidir. Performans analizleri neticesinde ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda, işletmeniz için en uygun sunucu çözümleri belirlenebilir. Ancak gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlarınız da mutlaka hesaba katılmalıdır. Kolay yönetilebilen, genişleyebilir bir yapı sayesinde yatırımlarınızın tam karşılığı alabilirsiniz. Aksi takdirde değişiklik gerektiren bir durum ile karşılaştığınızda yüksek maliyetli yatırımlar yapmanız gerekebilir.

 

Doğru çözümler için en önemli nokta ihtiyaç analizinin doğru olarak yapılması ve fiyat/performans anlamında en doğru ürünlerin belirlenmesidir. Maksimum Bilgisayar, uzman kadrosu ve sektörel tecrübesi ile işletmelere her seviyesinde sunucu ve veri depolama çözümleri sunmaktadır.

 

Özellikle Bilgiyi depolamanın öneminin gün geçtikçe artıyor olması ve Şirketlerin veri depolama çözümleri ile değerlerini yeniden keşfediyor olmaları en önemli noktalardandır.

 

Günümüzde, bilginin depolanması büyük, orta ve hatta küçük ölçekli işletmeler için bir gereksinim haline gelmiştir. Depolanan bilgi, felaket durumları karşısında şirketinizin hızla kaldığı yerden faaliyetini sürdürmesine olanak tanırken sınıflandırılabilir olması elinizdeki bilginin yönetilebilir olmasını da sağlamaktadır. Bilginin yönetilebilir olması ise rekabet anlamında şirketinizi avantajlı duruma getirmektedir. çözümü için ihtiyaçların doğru olarak belirlenmesi ve iyi analiz edilmesi gerekir. Şirketinizin ihtiyacı olan en doğru çözüm ancak iyi bir analiz sonucunda elde edilir. Bu doğrultuda geliştirilen bir veri depolama çözümünün şirketinize katacağı önemli değerler var. Sahip olduğunuz bilginin raporlanabilir hale gelmesi şirketinizi ve müşterilerinizi daha iyi anlamanıza ve bu doğrultuda stratejiler geliştirmenize olanak sağlar. Faaliyetleriniz sırasında elde edilen bilgiyi etkin şekilde kullanabilir, yedekleyebilir ve tek bir merkez üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde erişerek yönetebilirsiniz.