• (216) 442 35 77 - 442 35 06
  • contact@maksbil.com
  •  Altayçeşme Mh. Öğretir Sk. No: 13/A Maltepe / İSTANBUL

Satış öncesi ve Satış sonrası Hizmetler 

 

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir şirket olarak, satış ve satış sonrası hizmetlerin, yaptığımız işin en önemli parçalarından birisi olduğunun farkında ve bilincindeyiz. Bu farkındalığı müşterilerimize de yansıtmanın işimizin ayrılmaz bir parçası olduğunu biliyoruz.

 

Günümüzde, ekonomik ve sosyal ilerlemelere bağlı olarak müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması ve sonuçlandırılması büyük önem kazanmıştır.Ne yazık ki, gerçekleştirilmeye çalışılan projeler ile ilgili konularda, iyice netleştirilmeden, hedefleri ve kapsamı iyi belirlenmeden, iyi planlanmadan başlatılan ve kötü yönetilen işlerin nasıl sonuçlandığına çoğumuz tanık olmuşuzdur. Bu noktadan hareketle  hizmet verebilme kabiliyetine sahip olan Maksimum Bilgisayar, BT alanındaki, planlaması yapılan yatırımlarınızın en doğru ve en iyi performans ile çalışabilmesi için kurulum ve devreye alma hizmetlerini kaliteden ödün vermeden, söz verildiği gibi zamanında sunmaktadır.

 

Özellikle kompleks yapıdaki mimariler üzerinde optimizasyon ve konsolidasyon çalışmaları yaparak sistem entegrasyonunun sağlanması, operasyonel verimliliğin ve kullanıcı verimliliğinin maksimize edilmesi ile maliyet-etkili  sonuçlar üretmek toplam sahip olma maliyetini düşürmek ve yatırımın geri dönüşünü (ROI) sağlamak için geliştirilen projeler kapsamında dünya çapında kendini kanıtlamış güçlü iş ortakları ile beraber çalışmakta ve entegrasyon sürecinde müşterilerimize ciddi ivme kazandırmaktayız.