• (216) 442 35 77 - 442 35 06
  • contact@maksbil.com
  •  Altayçeşme Mh. Öğretir Sk. No: 13/A Maltepe / İSTANBUL

Her tür amaca uygun model

İster Sadece internet için kullanın, ister yanlızca grafik çalışmalarınızı yapın, ister oyun oynayın, isterseniz de Ofis uygulamalarınızı kullanın yada bunların hepsini bir arada yapmak isteyin. Yapmak istedikleriniz için tasarlanmış ürünlere ulaşmak artık çok kolay.

 

Etkileyici performans

En Son Nesil Intel® Core™ işlemcilere varan seçenekler ve Windows 8 ile işlerinizi daha erken ve daha verimli bir şekilde bitirin. Tüm Cihazlarınızdan kolay erişim ve veri iletişimi için İşletim sistemi bütünlüğünü sağlar ve verilerini senkronize eder.

 

Yerinde Destek

Yerinde destek servisleriyle, artan verimlilik ve güvenlikten, kısalan kapalı kalma sürelerinden yararlanın. Kuruluşunuza özgü gereksinimlere uyarlanmıştır.

Kuruluşunuz, her gün işlerin tamamlanması için kararlı, müthiş performanslı masaüstü bilgisayarlara bağımlıdır. Masaüstü bilgisayarların ileri düzey performansı ve esnek çözümleriyle üretkenliğin artmasına yardımcı olun.

  • Son nesil Intel® Core™ işlemci ailesini barındıran yüksek performanslı bilgisayarlarla işlerin yapılmasını sağlayın.
  • Mini tower, masaüstü ve küçük form faktörü sürümleri için çift bağımsız grafik kartı yuvasıyla (çift PCIe x16, bir kablolu x4 dahil) işinizin gerektirdiği grafik kartını seçin.
  • Dört adede kadar ekran bağlantısı desteğiyle güçlü çok görevli çalışma deneyiminden yararlanın.
  • Bulut bilgi işlem desteği ve Esnek Bilgi İşlem çözümleriyle anında üretkenliğin keyfini yaşayın.
  • BT'yi güçlendirmeye yönelik uzaktan yönetim çözümleriyle neredeyse her yerde, her zaman denetimi ele alın.
  • Sistem yönetim programları ailesiyle BT'nin zaman ve paradan tasarruf etmesine yardımcı olun.
  • Veri Koruması, şifreleme seçenekleri, güvenlik kilidi yuvası ve kasaya izinsiz girişi önleme anahtarıyla olağanüstü bir güvenlik elde edin.

Her tür amaca uygun model

İster Sadece internet için kullanın, ister yanlızca grafik çalışmalarınızı yapın, ister oyun oynayın, istersenizde Ofis uygulamalarınızı kullanın yada bunların hepsini bir arada yapmak isteyin. Yapmak istedikleriniz için tasarlanmış ürünlere ulaşmak artık çok kolay.

 

Etkileyici performans

En Son Nesil Intel® Core™ işlemcilere varan seçenekler ve Windows 8 ile işlerinizi daha erken ve daha verimli bir şekilde bitirin. Tüm Cihazlarınızdan kolay erişim ve veri iletişimi için İşletim sistemi bütünlüğünü sağlar ve verilerini senkronize eder.

 

Yerinde Destek

Yerinde destek servisleriyle, artan verimlilik ve güvenlikten, kısalan kapalı kalma sürelerinden yararlanın. Kuruluşunuza özgü gereksinimlere uyarlanmıştır.

 

Özenle geliştirilmiş tasarım.

Güzelden de öte. Corning® Gorilla® Glass, ve daha birçok malzemenin kullanımı ile bilikte makinede işlenmiş alüminyum ve karbon fiber kasa bir araya gelerek hem görsellik ile göz zevkinizi tatmin ederken hemde bilgisayarın performansını geliştiriyor.

 

Daha fazla eğlence için dokunmatik

Windows 8, dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmıştır. Akıcı yeni arayüz size tablet hissi yaşatırken güçlü bilgisayar özellikleri sunar. Sabah haberlerini okurken ekranı kaydırın ve dokunun. Hareketle resimleri yakınlaştırın ve uzaklaştırın. Yaptığınız her şey, isteğe bağlı dokunmatik ekranla daha da eğlenceli.

 

Uzun pil ömrü

İsteğe bağlı X hücreli pil sayesinde uçakta kendi filminizi izleyebilir, sunumunuzu hazırlayabilir ve en sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

 

Arkanıza yaslanın ve gösterinin tadını çıkarın

•Ekran seçenekleri: Fotoğraflar, videolar, filmler ve diğer resimler ile istediğiniz çözünürlük ve istediğiniz büyüklükte  ekranda gerçeğe yakın görüntüler sunar. 

•Grafik kartı seçenekleri: En son Nesil Intel® Core™ işlemciler ve güncellenmiş UMA grafik özellikleri sayesinde daha hızlı ve daha net videolar ve oyunlarla en iyi eğlence deneyimini yaşayın.

•HDMI 1.4 bağlantı noktası: Harici bir HDTV veya HD monitöre bağlayarak bilgisayarınızı ev sinema sisteminizin güç merkezi haline getirin.

•Optik sürücü: Tepsili optik sürücüye bir film takın ve film keyfinizi dışarıda da sürdürün.

Gelişmiş mimari özellikleri ile, kaynak tüketen ve yoğun grafik içeren mühendislik ve analiz iş yüklerine güç katın.

 

İş istasyonu performansından yararlanın

Güçlü Intel® işlemciler ve maksimum 512 GB bellekle, iş yükünüzün idaresini ele alın. Sekiz adede kadar sabit sürücü ve entegre SATA/SAS denetleyiciyle dev veri kümelerini kolayca işleyin

 

Çalışma ortamınıza uyacak şekilde tasarlandı

Baştan sonra yeniden tasarlanan kasa çeşitleri, servis ve değişiklikleri hiç olmadığı kadar kolayca gerçekleştirmenize olanak tanır.

 

Zor işlerin kolay görünmesini sağlayın.

İş İstasyonlarının esnekliğinden ve güvenilirliğinden yararlanarak, değerli zaman ve kaynaklardan tasarruf elde edin.

 

Çevre üzerindeki etkileri azaltın

EPEAT® tescilli ve ENERGY STAR® uyumlu yapılandırmalarla, enerji tasarrufuna ve çevre üzerindeki etkileri azaltmaya yardımcı olun

 

Saf grafik gücü

Güçlü NVIDIA Maximus®teknolojisi de dahil olmak üzere çeşitli NVIDIA® ve AMD® grafik seçenekleri, iş istasyonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar

 

Güvenebileceğiniz bellek

Özel Güvenilir Bellek Teknolojisi sayesinde riski azaltın ve işlerin durmasını engellemeye yardımcı olun

 

Eksiksiz BT çözümünüz

7 gün 24 saat özel BT destek paketinden yararlanın. Özel Destek Paketi, telefonla, çevrimiçi ve müşteri yerinde destek sağlayarak kapalı kalma sürelerini minimuma düşürmeye yardımcı olur. Yerinde onarımlar için, Uzaktan Tanılamanın Ardından Sonraki İş Günü Yerinde Servis'i tercih edin.

Donanım şifrelemeyle varlıkları koruyun.

Basit ve kolay kullanılan güvenlik çözümlerini tercih ederek duyarlı verilerin korunmasına yardımcı olun. Veri Koruma | Şifreleme ile, ağlarınız ve harici ortamlarınız genelinde verileri şifreleyin.

Aksesuarlar

İş istasyonu deneyiminizi tamamlamak için gereken profesyonel 3D fareler ve PremierColor teknolojisine sahip monitör gibi aksesuarları bulabilirsiniz.